• Logowanie do systemu

Sprawdź w jaki sposób możesz pierwszy raz rodzicu zalogować się do systemu E- dziennika.

• Odzyskiwanie hasła

Nie pamiętasz hasła? Każdemu się to zdarza. Mamy nadzieję, że filmik pomoże Ci przywrócić hasło.

• Dodaj usprawiedliwienia

Zobacz w jaki sposób możesz dodać pierwsze usprawiedliwienie dla swojego dziecka.

startowej witryny systemu, który otrzymałeś, i naciśnij klawisz Enter.

• Na stronie startowej systemu kliknij przycisk Zaloguj się– wyświetli się strona

• W oknie logowania kliknij odnośnik Załóż konto.

• W oknie Tworzenie konta wpisz swój adres e-mail, zaznacz opcję Nie jestem robotem,
    a następnie kliknij przycisk Wyślij wiadomość.

• Zapoznaj się z treścią komunikatu wyświetlonego na stronie Podsumowanie operacji.

• Zaloguj się do swojej poczty elektronicznej, odbierz wiadomość, przeczytaj ją.

Jeśli wiadomości nie ma w głównym folderze skrzynki odbiorczej, przejrzyj inne jej foldery.

• Kliknij znajdujący się w wiadomości odnośnik do strony, na której będziesz mógł wprowadzić