Przedszkole Smerf

Pierwsze prywatne przedszkole w Nysie. Otwarte od 8 do 18!

Design Image

Tutaj smerfowa drużyna!

Stawiamy na rozwój społeczny

Przedszkole stanowi miejsce, w którym dzieci mają okazję rozwijać umiejętności społeczne, nawiązywać pierwsze przyjaźnie, dzielić się z innymi i współpracować w grupie.

Rozwój emocjonalny

Przebywanie w przedszkolu pomaga dziecku zrozumieć i kontrolować swoje emocje. Edukatorzy wspierają w budowaniu pewności siebie i radzeniu sobie z emocjami.

Rozwój językowy

Przedszkole stanowi miejsce, gdzie dzieci mają szansę rozwijać swoje umiejętności językowe. Poprzez zabawę, rozmowy i różnorodne aktywności, dziecko uczy się nowych słów, zdobywa bogatszy zasób słownictwa i rozwija umiejętność porozumiewania się.

Design Image

Przeszkolona kadra, która czuwa na każdym kroku

Rozwój motoryczny

Poprzez różnorodne aktywności fizyczne, dziecko rozwija swoje umiejętności motoryczne, zarówno te duże (ruch całego ciała) jak i małe (umiejętności manualne).

Przygotowanie do edukacji szkolnej

Przedszkole stanowi ważne środowisko przygotowujące dziecko do późniejszej edukacji szkolnej. Uczy podstawowych umiejętności, takich jak liczenie, czytanie, pisanie, a także rozwija zdolności poznawcze.

Bezpieczeństwo i opieka

Przedszkole stanowi dla dziecka bezpieczne środowisko, w którym może rozwijać się, eksplorować świat i zdobywać doświadczenia, jednocześnie mając pewność, że jest pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów.

Kilka zdjęć

Szkoła to nie tylko lekcje!

Mobile Image
Tick