Szkoła Podstawowa im Jerzego Kozarzewskiego w Nysie

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj poniżej czy odpowiadamy na Twoje potrzeby i Twojego dziecka.

Design Image

Zajęcia ze zwierzętami

Żółwie, rybki, psy

audio icon

Uczenie przez zmysły

Od najmłodszych lat

star icon

Grafika, projekty 3D

oraz zajęcia z robotyki

Wsparcie nauczycieli

oraz psychologa

Built for anyone, everyone

Wysoki poziom edukacji

Stawiamy na umiejętności i poznanie siebie

Dzięki stawianiu na wiedzę, ale również na umiejętności miękkie, Twoje dziecko będzie poznawać swoje pasje, rozwijać je ale również zdobywać wiedzę potrzebną na dalszym etapie rozwoju.

Odpowiadamy na obecne trendy

Kładziemy nacisk na najnowszą wiedze, nowo powstałe zawody. Najnowsze zajęcia z robotyki, projektowanie 3D, zajęcia graficzne, zajęcia w plenerze ze zwierzętami, uczymy poprzez praktykę.

Szeroki wachlarz wsparcia pedagogicznego

Umożliwia dostosowanie procesu nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów, co sprzyja ich kompleksowemu rozwojowi.
To obejmuje różnorodne metody nauczania, wsparcie dla uczniów z różnymi potrzebami oraz stworzenie motywującego środowiska edukacyjnego.

Design Image

Wspierająca atmosfera

Zajęcia edukacji emocjonalnej:

Wprowadzenie zajęć z zakresu edukacji emocjonalnej pomaga uczniom rozwijać umiejętności radzenia sobie ze stresem, budowania zdrowych relacji i zrozumienia swoich emocji. Taka inicjatywa sprzyja tworzeniu atmosfery wzajemnego zrozumienia i wsparcia.

Wsparcie psychologiczne oraz nauczyli wspomagających

W obecnych czasach słyszymy o wielu przypadkach dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W naszej szkole, takie dzieci są zaopiekowane przez regulaje wsparcie psychologia, nauczyli wspomagających oraz spersonalizowanym zajęciom

Projekty społecznościowe i wolontariat:

Organizowanie projektów społecznościowych i działań wolontariackich angażuje uczniów w wspólne cele, ucząc ich współpracy i wzajemnej pomocy. Działania takie nie tylko integrują społeczność szkolną, ale także kształtują poczucie odpowiedzialności i wzmacniają atmosferę wsparcia.

Kilka zdjęć

Dzień dziecka 2023

Co roku w szkole organizujemy dzień dziecka z niesamowitymi atrakcjami.

Szkoła to nie tylko lekcje!

Mobile Image
Tick